نتایج جستجو برای عبارت :

و وی از بی جنبه گان بود

یک.
لا جبر و لا تفویض بل امر بین الأمرین
دو.
ما اصولاً اختیار گریزیم چون اختیار ما محل تلاقی بحر شر است و خیر، مرج البحرین یلتقیان.
ما به دنبال جبریم تا خود را از این اثنینیت نجات دهیم!
جنبه ضرورت ما، جنبه الهی ماست و جنبه تفویضی ما، جنبه حیرت و امکان و لا مرجح بودن!
سه.
استخاره می‌گیریم تا از این اختیار سر باز زنیم و بر آستان الهی سر بساییم و به حکم او تن دهیم و گاه حکم عقل را قبول نمی‌کنیم و دنبال استخاره‌ایم!
چهار.
ما را به جبر هم که شده سر به ر
دن، فینبرگ، از هالیوود ریپورتر در نقد این سریال می‌نویسد: «هیچ جنبه‌ای از این سریال عمل نمی‌کند و هر جنبه بدی از آن مبتنی بر جنبه بد قبلی است و این به روشنی نشان می‌دهد که هیچیک از دست اندرکاران نمی‌توانسته اند درباره کیفیت این کار، دچار سوء تفاهم شده باشند. این سریال یکی از بدترین سریال‌هایی است که در عمرم دیده ام و در این مورد کارشان را به نحو احسن انجام داده اند.»
انسان علاوه بر جنبه مادی و جسمی، دارای جنبه معنوی و روحی هم هست و هر یک از آن ها در رسیدن به کمال مطلوب خود، برنامه های خاصی احتیاج دارند . یکی از برنامه هایی که جنبه معنوی دارد، تقوا و پرهیزگاری است . به این معنا که اگر انسان بخواهد خودش را از جنبه معنوی ارتقاء دهد و به عالم طهارت و رفعت متصل کند، اولین چیزی که باید بدان ملتزم بشود، جلوگیری از افسار گسیختگی خود است . او نباید خود را سرگرم لذت های جسمی و شهوات بدنی کند
ادامه مطلب
این مصونیت را میتوان از دو جنبه مورد توجه قرار داد . یک جنبه ای که دولت پذیرنده را متعهد می کند ماموران خود را از هر گونه تجاوز به محل سفارت و منزل سفیر بگرداند و یک جنبه دیگر که دولت پذیرنده را مجبور می نماید محل کار و سکونت شخصی دیپلمات را هم…
ادامه مطلب
انسان علاوه بر جنبه مادی و جسمی، دارای جنبه معنوی و روحی هم هست و هر یک
از آن ها در رسیدن به کمال مطلوب خود، برنامه های خاصی احتیاج دارند . یکی
از برنامه هایی که جنبه معنوی دارد، تقوا و پرهیزگاری است . به این معنا که
اگر انسان بخواهد خودش را از جنبه معنوی ارتقاء دهد و به عالم طهارت و
رفعت متصل کند، اولین چیزی که باید بدان ملتزم بشود، جلوگیری از افسار
گسیختگی خود است . او نباید خود را سرگرم لذت های جسمی و شهوات بدنی کند،
باید خود را بزرگتر از آ
معمولا زیاد کسی از دستپخت من تعریف نمیکنه
البته شاید اینکه افراد زیادی نبودن که تا حالا دستپخت منو خورده باشن هم تو این قضیه بی تاثیر نبوده
به هر روی نمیدونم دستپختم تعریفیه یا نه
اما شخص خودم که حال میکنم باهاش
امروز آشپزی کردم و ای کااااششش که نمیکردم
از ساعت 12 که غذام حاضر شد تا الان 3 بار غذا خوردم
جنبه ی دستپخت خودمو ندارم واقعا
دیشب iFilm، سلام بمبئی نشون میداد،چاره ای نداشتم همونجا که داشت آهنگ  "دوری" بنیامین پخش میشد مثل ابر بهار اشک بریزم؛ولی خودم رو به شدت کنترل کردم،جدیدا فهمیدم نه جنبه ی خوندن رمان عاشقانه رو ندارم نه جنبه ی دیدن فیلم عاشقانه !
پاورپوینت تکنیک ها و جنبه های بالینی MRI
دانلود پاورپوینت با موضوع تکنیک ها و جنبه های بالینی MRI، در قالب ppt و در 58 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: رادیولوژی تشخیصی معمولی: نخستین روش تصویربرداری پزشکی اساس تصویرسازی: بر مبنای تضعیف پرتوهای تابشی روش آسان و کم هزینه استفاده
پاورپوینت تکنیک ها و جنبه های بالینی MRI
دانلود پاورپوینت با موضوع تکنیک ها و جنبه های بالینی MRI، در قالب ppt و در 58 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: رادیولوژی تشخیصی معمولی: نخستین روش تصویربرداری پزشکی اساس تصویرسازی: بر مبنای تضعیف پرتوهای تابشی روش آسان و کم هزینه استفاده
تحقیق بررسی جنبه های حقوقی جنگ مسلحانه
دانلود تحقیق بررسی جنبه های حقوقی جنگ مسلحانه، در قالب فایل word و در حجم 29 صفحه. چکیده: در حقوق بین الملل، جنگ شیوه اجبار همراه با اعمال قدرت و زور است که میتوان آن را از نظر حقوقی چنین تعریف نمود: جنگ به عنوان «ابزار سیاست ملی»، مجموعه عملیات و اقدامات قهرآمیز مسلحانهای است که در چهارچوب ...
ممکن است شرایط به گونه‌ای برای شما رقم بخورد که قصد ازدواج با مرد مطلقه را داشته‌باشید. اما پیش از آن لازم است تمام جنبه‌های این تصمیم را در نظر بگیرید و با آگاهی و شناخت کافی وارد زندگی مشترک شوید. ازدواج یک زن مجرد با یک مرد مطلقه عموما قابل قبول‌تر از ازدواج یک زن مطلقه با یک مرد مجرد است. درصورتی که قصد ازدواج با مرد مطلقه را دارید ابتدا دقت کنید که فرد با معیارهای شما مطابقت دارد یا نه و سپس مسائلی مانند علت جدایی و مدت جدایی را در نظر بگ
برای دانلود فیلم خارشتر همین الا در وبسایت
شب دی ال عضو شوید و فیلم ایرانی خارشتر را دانلود نمایید
فیلم خارشتر با کیفیت بالا برای شما آماده شده است
بهرنگ توفیقی به عنوان کارگردان فیلم مسیر بسیار موفقی را برای فیلم انتخاب کرده است
به عبارت دیگر این مسیر را میتوان یک مسیر عالی و ایده آل دانست
در هر صورت فیلم خارشتر یک فیلم عالی و دراماتیک و با جنبه های فوق بشری است
جنبه هایی در مورد انسانیت
اخلاق و دانش
دانش در این گونه مواردی مرز نمی شناسد و ا
"اندیشه وجود جنبه های مرئی و نهفته حیات از مدتها قبل برای فلسفه شناخته بوده است. 
اذغان می شد که رویدادها با پدیدارها فقط یک جنبه جهان، جنبه ظاهر، را نشان می دهند، جنبه ای که از وجود واقعی  تهی است در لحظه برخورد ما با جهان واقعی به وجود می آید و در مقایسه با جنبه دیگر بسیار کوچک و بی اهمیت است. جنبه دیگر، یعنی ذات معقول را واقعا موجود فی نفسه می دانستند و می گفتند که فکر ما نمی تواند آن را درک کند. 
اما هیچ خطایی نمی تواند بزرگتر از این باشد که ج
در تبیین موضوع شاداب سازی را از ابعاد مختلف می توان بررسی نمود چرا که در ابتدا شاداب کردن محیط مدرسه در کلا م به ایجاد فضای مناسب و فضاسازی ظاهری منتج می شود. لیکن با نگاهی دقیق تر باید عنوان کرد که شاداب نمودن فقط جنبه ظاهری ندارد چون داشتن بهداشت روانی سالم نیازمند رعایت اصولی است که هم جنبه مادی و هم جنبه معنوی دارد و در واقع شاداب سازی را در ابعاد ظاهری و ابعاد معنوی جست و جو کرد که هر یک از این موارد شامل بررسی موضوعات و مواردی مهم است که ب
آبجی دو روز بینی‌شو عمل کرده ،صبح پیشش بودم از اونجا اومدم شرکت و بعد از تایم کاری رفتم پیشش و شب هم پیشش موندم فردا صبحش اومدم شرکت و و بعد هم رفتم خونه خودمون 
شب با هم دعوامون شد ،میگه یه ذره بهت رو بدم پررو میشی ؛گفتم نبودی محبت کنم بهت .جنبه نداری!!!
حالا بگو محبتش چی بوده،عصر رو کاناپه خوابیده بود گفتم بیا پیش ما بخواب (محبت رو داشته باش خدا وکیلی!) 
ملت کادو میخرن ،گل میخرن ،این جای خوابشو عوض میکنه من جنبه ندارم :))
دو جنبه شاعرانگی و عرفانی مولانا
مساله دیگری که امروز می‌خواهم توجه دوستان را جلب بکنم بر اینکه، مولانا دو جنبه دارد: یک جنبه «شاعرانگی» و یک جنبه «عرفانی». خیلی کم به جنبه شاعرانگی مولانا توجه شده است. مولانا در قله قاف شعر فارسی قرار دارد. تازه این پژوهش‌های جدید به این نکات و ظرایف و پیچیدگی‌ها و رموز شاعرانگی مولانا پرداخته‌اند، مخصوصا با توجه به معیارهای نقد ادبی مدرن، در مثنوی (این شاعرانگی‌ها را) کشف می‌کنند و از این لحاظ خیلی جال
طیفی از نیروهای انقلابی مشهور است که خود را مأمور به وظیفه می دانند و وظیفه را در رأی به أصلح خلاصه می کنند. لذا می گویند: به أصلح رأی می دهیم ولو اینکه رأی نداشته باشد!
این گروه توضیح نمی دهند که آیا نسبت به «رأی نیاوردن نیروهای مفسد» تکلیفی دارند یا نه؟ آیا تکلیف آنها فقط جنبه ی اثباتی دارد؟ یا جنبه ی نفیی هم دارد؟
آیات قرآن برای جنبه ی نفیی هم تأکید ویژه ای لحاظ کرده اند: 
وَلَقَدْ بَعَثْنَا فِی کُلِّ أُمَّةٍ رَّسُولاً أَنِ اعْبُدُواْ اللّ
بعضی وقتا بعضی آدما، یه کارایی میکنن که عجیب توی ذهنت خراب میشن، یعنی با خودت می گی همه ی کارای رو مخش به کنار، این یکی به کنار... و البته این تقصیر خود منه، چون ظرفیت و جنبه ی اون شخص رو اشتباه سنجیدم، از روی احساسم سنجیدم و اونو به یه شخص والا توی ذهنم تبدیل کردم، در صورتی که این طور نیست، اون فرد خود رو اعصابش رو نشون داد. می دونید، اصلا باورم نمیشه یکی انقدر بی جنبه باشه، باشه بابا فهمیدیم نباید روت به عنوان بهترین معلم و دوست داشتنی ترین معل
کی گفته "دل شکستن" فقط یه لفظه؟
کی گفته اگه دل بشکنه خون نمیاد؟
+ هیچ کس مقصر نیست. مسئول خودمم. خودم هم درستش میکنم.  
+ یه دوست قدیمی رو پیدا کردم. فکر نمیکردم اینقدر خوب
یا علی

عید ولایت ؛ عید امامت ؛ عید عاشقان عالم عید سعید غدیرخم رو تیریک عرض می کنم .

*****موقت*****
تحفه ای برای این عید سعید در نظر گرفتم میخواهم روشی که با اون می شه  بیماران معتاد به مخدرات رو به روش طب ایرانی درمان کرد رو به هدیه بکنم تا 7 شهریور ماه فرصت دارید ایمیل خودتون همراه با نام و نام خانوادگی و شماره تماس خودت رو "به صورت خصوصی" در زیر همین پست برای من ارسال کنید تا برای این روش که توی یک فایل pdf به ایمیل شما ارسال می کنم .

پ.ن یک در صور
اینقدری که دور و بر ما گوشی دست گرفتن قبح دارد و نچ نچ بار آدم می‌کنند، اتلاف وقت می‌داشت، تا الان از جهان سومی در آمده بودیم.
نمی‌دانم اگر آدم در تایم های پرت در گوشی اش یادداشتی بنویسد، برنامه هایش را تنظیم کند، مطالب مفید کانال های معتبر را بخواند، هماهنگی های مجازی امور را هندل کند، چه اشکالی دارد آخر؟ کجایش نازیباست؟ 
آنقدر بی جنبه هایش با گوشی هرزگی کرده اند که ملت شرطی شده اند. ببینند کسی با گوشی ور می‌رود، از آدمیت طردش می‌کنند. اح
چند ساحت بودن پدیده ها، وسعت دنیا، این همه جنبه مختلف آزار دهنده نیست؟ زمان محدود که انتخاب را محدود می کند. این وسواس برای اینکه چه انتخابی ارزشمند تر است. یا بیشتر می ارزد. یا مفید تر است. این سوال مداوم که چه فرقی می کند چه انتخابی کنی وقتی در نهایت میمیری؟ یا چرا اصلا باید انتخابی کنی وقتی در نهایت میمیری؟ این سوال بعد ترش که خب فاک. اینکه میمیری دلیل خوبی برای استفاده نکردن از امکان انتخاب کردن هست؟
+ دارم کتابی مربوط به نظریه های سینمایی
مدیران مدارس وظیفه دارند فرایند آموزش‌وپرورش را درجهت رشد و بالندگی دانش‌آموزان تسهیل کنند. بر همین اساس، آنان علاوه‌بر توجه به جنبه‌های آموزشی، باید جنبه‌های روحی و روانی دانش‌آموزان و همکاران خود را نیز مورد توجه ویژه قرار دهند. بی‌تردید، غفلت از شرایط روحی معلمان و دانش‌آموزان از سوی مدیران، دستیابی به اهداف آموزشی و پرورشی را با دشواری مواجه می‌کند. مدیرانیکه به جنبه‌های مختلف رفتار همکاران خود توجه دارند و برای شاداب‌سازی ب
جاهای دیدنی مشهد را می شناسید ؟ شهر مشهد به دلیل وجود حرم مطهر امام رضا (ع)، به عنوان پایتخت مذهبی ایران شناخته می شود. به همین دلیل است که هر سال نظر گردشگران خارجی و داخلی زیادی را به خود جلب می کند، این عامل باعث شده تا علاوه بر جنبه مذهبی و زیارتی در جنبه های گردشگری نیز پیشرفت های چشمگیری داشته باشد. در این مقاله قصد داریم تا بهترین جاهای دیدنی مشهد را به شما مسافرین عزیز معرفی نماییم
ادامه مطلب
مقدمه
طراحی صفحات وب مهارتی اســت که جنبه های نظری، فنی(زبان برنامه نویسی سایت) و هنری فراوانی دارد. در جنبه های نظری این مهارت، روش شناســی به بهترین روش برای برقراری ارتباط با مخاطب و انتقال پیام، پاســخگویی به نیازهای کاربران و جلب رضایت آنها است.
جنبه های فنی طراحی وبســایت بر شیوه های پیاده سازی وبسایت و فناوری های به کار گرفته شده در آن تمرکز دارد تا وب سایت با سرعت مناسب و کارایی قابل قبول پیاده سازی شود و از امنیت کافی هم برخوردار با
7 جنبه مهم طراحی سایت برای جذب مشتری بیشتر
همه ما خیلی خوب می دانیم که روش های زیادی برای جلب توجه مشتریان بالقوه وجود دارد. یکی از این روش ها استفاده درست از طراحی سایت است.
به نقل از forbes؛ سایت شما نه تنها حاوی اطلاعات کلیدی درباره برند است بلکه در همان نگاه اول می تواند حرف های زیادی درباره شرکت به مخاطب هدف بگوید.
آیا شرکت شما توانسته از این قدرت به خوبی بهره ببرد؟ فرآیند موجود تسهیل شده و ناوبری در سایت آسان است؟ آیا ظاهر سایت به اندازه کاف
محرمانههر وقت دلم میخواد بزنم زیر میز و بگم خداروشکر مجردم هنوزچقدر سخته و اصلا ولش کن به زندگی خودت برس و اینهاتلفن زنگ میخوره...صبح سحر بهم پیام داد، که بالاخره کی اجازه میدیم دوست همسرش بیاد؟ قرار بود بعد عاشورا ازم خبر بگیره...ساعت 11 یکی زنگ زد که اون بنده خدا هم از حدود یک مااه پیش، پیگیر بود...ساعت 11.10 یه نفر دیگه زنگ زد که فاطمه تو آخرین دیدارمون اصرار کرده بود و هر چی سعی کردم بگم نه نذاشت و درجا مشخصاتم رو برای دوستش فرستاد...الان من چیکا
مدرسه اگر ایستا، غم زده و میرنده باشد دانش آموزان به جای نشاط و طراوت و شادابی، انزجار و به جای مهربانی و عشق ورزی، حسادت و کینه توزی را می آموزند. در مدرسه پویا، امید به زندگی، موفقیت و کنجکاوی، شادی و طراوت تحصیلی، برانگیزنده و تحقق دهنده استعدادها و نیازهای فطری و مقتضیات آتی دانش آموزان است.
در تبیین موضوع، شاداب سازی را از ابعاد مختلف می توان بررسی نمود چرا که در ابتدا شاداب کردن محیط مدرسه در کلام به ایجاد فضای مناسب و فضاسازی ظاهری من
شاید فکرکنید تولید ومصرف کالای ملی صرفا از جنبه اقتصادی برای کشور سود مند است در صورتی که حمایت از تولید داخل برای کشور سودمند است،در صورتی که حمایت از تولید داخل یعنی احترام گذاشتن به محیط زیست، احترام به جوانان ،احترام به تحصیلات دانشگاهی ودر نهایت رسیدن به وضعیت اجتماعی مطلوب.

دلم خیلی می خواد خونه رو عوض کنیم و بریم یه خونه ای که دیده ام بگیریم....قیمت دوتاش تقریبا برابره....اما افسوس 
یادم نمیاد توی دنیا از چیزای صرفا مادی چیزی رو این همه دلم خواسته باشه....اصلا یادم نمیاد از چیزای صرفا مادی چیزی نصف این همه آرزو در من انگیخته باشه
ولی یه چیز صرفا مادی هست (صرفا مادی یعنی جنبه معنوی یا نداره یا کمه جنبه معنویش) که خیلی دلم می خواد و به دست آوردنش هم اصلا سخت نیست اما آقامون همراهی نمی کنه و اشکمو در میاره
این آرزو را نو
چند تا نکته دارم براتون انتقادی  :
هر موقع دلتون خواست انتقاد کنید ولی نه از مدیرتون که جنبه انتقاد نداره چون اخراجتون میکنه :-)
حتما انتقاد کنید حتی اگه مدیرتون اخراجتون کنه :-(
الکی غر نزنید دقت کنید واقعا از اشکالات دقیق حرف بزنید و اگر طرف حرفش درست بود ازش قبول کنید و سعی نکنید خودتون رو اثبات کنید.:-0
جنبه انتقاد داشته باشید و مثل اون مدیر بی جنبه هر کی بهتون گفت آدم مزخرفی هستی به حرفاش گوش کنید شاید واقعاً آدم مزخرفی باشید.:-))
اگر آدم مزخر
روایت داریم که کانون و خانه اهل بیت علیهم السلام  قم است و علمای زیادی در قم وجود دارد چرا ویروس کرونا از آنجا شیوع پیدا کرده است و آیا دعا علما کار ساز نیست و مورد استجابت قرار نمی گیرد ؟
جواب این شبهات با در نظر گرفتن چند نکته با هم پاسخ داده می شود:
1.علل طبیعی جای خودشان را دارد و نقش خودشان را ایفا می کند . مثلا شهر یزد که شهر مذهبی است باران کم می آید و فلان شهر در شمال که غیر مذهبی است باران زیاد می آید.
شهر قم شهری است که بیش از صد ملیت در آن
به قول دوستی ده نوع خوراکی را یکجانبایدبه بچه داد.حیف ومیل می کندوخودش هم نمی فهمدچه خورده چه نخورده.حالاآدم بزرگ ها هم همین طورند: ظرفیت محبت زیادی راندارندواگرببینند هوابرشان می داردکه نکندخبرهایی است و خودشان نمی دانند.آدم بزرگ ها جنبه ی دوست داشته شدن ودوست داشتن شان خیلی کم است حتی کم ترازبچه ی دوست ما یادوست بچه ی ما.برخلاف بچه ها که هرچه دوستشان بداری بیشترجواب می گیری ودامن برچیدن وچپ نگاه کردن وپنهان شدن درقاموس شان نیست.ما آدم
آیا همه موضوعات قابل صلح و سازش هستند ؟
شایان ذکر است در این مورد علی الاصول همه امور قابل صلح و سازش هستند اما باید توجه داشت:
الف) جنبه عمومی جرم قابلیت صلح و سازش ندارد ولی جنبه خصوصی جرم قابل صلح و سازش است
ب)برخی امور قابل اسقاط نیستند در نتیجه نمیتوانند مورد صلح و سازش قرار بگیرند از جمله ولایت قهری ، بطلان نکاح و یا اثبات نسب
ج)دعوای ورشکستگی چون دارای جنبه عمومی است قابل سازش نیست.
د)در مورد اموال عمومی و دولتی باید بدانیم که صلح و ساز
داشتن بهداشت روانی سالم نیازمند رعایت اصولی است که هم جنبه مادی و هم جنبه معنوی دارد. در واقع شاداب‌سازی را باید در ابعاد ظاهری و همچنین معنوی جست‌وجو کرد که هر یک از این موارد شامل بررسی موضوعات و مواردی مهم است که با در نظر گرفتن آن‌ها می‌توانیم روان و جسم نوجوان را شاد کنیم. چون نوجوان باید ابتدا از درون وجودش احساس شادمانی داشته باشد و این احساس شادمانی همان حس رضایت از زندگی است که باید در تمامی ابعاد وجودش رخنه کند.‏یکی از شاخص‌های
از نظر اسلام محدودیت کامیابیهاى جنسى به محیط خانوادگى و همسران مشروع، از جنبه روانى به بهداشت روانى اجتماع کمک مى‏کند، و از جنبه خانوادگى سبب تحکیم روابط افراد خانواده و برقرارى صمیمیت کامل بین زوجین مى‏گردد، و از جنبه اجتماعى موجب حفظ و استیفاى نیروى کار و فعالیت اجتماع مى‏گردد، و از نظر وضع زن در برابر مرد، سبب مى‏گردد که ارزش زن در برابر مرد بالا رود.
حجاب در اسلام از یک مسأله کلى‏تر و اساسى ترى ریشه مى‏گیرد و آن این است که...
ادامه مط
ئدئطزدذظطذزئ
شخصیت چگونه مورد بررسی و آزمایش قرار می‌گیرد؟برای اندازه گیری و مطالعه شخصیت انسان‌ها، روانشناسان تعدادی تست شخصیتی توسعه داده اند. اکثریت قریب به اتفاق این تست‌ها، با تنظیمات متعددی به کار می‌روند. برخی از تست‌ها نیز ممکن است برای کمک به یادگیری بیشتر افراد در مورد جنبه‌های متفاوت شخصیتشان مورد استفاده قرار گیرند یا از آن برای غربالگری و ارزیابی به هنگام تشخیص انواع مختلفی از اختلالات شخصیتی استفاده شود.
خوشبختانه شما
از نظر اسلام محدودیت کامیابیهاى جنسى به محیط خانوادگى و همسران مشروع، از جنبه روانى به بهداشت روانى اجتماع کمک مى‏کند، و از جنبه خانوادگى سبب تحکیم روابط افراد خانواده و برقرارى صمیمیت کامل بین زوجین مى‏گردد، و از جنبه اجتماعى موجب حفظ و استیفاى نیروى کار و فعالیت اجتماع مى‏گردد، و از نظر وضع زن در برابر مرد، سبب مى‏گردد که ارزش زن در برابر مرد بالا رود.
حجاب در اسلام از یک مسأله کلى‏ تر و اساسى ترى ریشه می گیرد و آن این است که...
ادامه مط
آداب عشق ورزی: آموزه هایی پیرامون رفتارهای جنسی و عاطفی همسران
آداب عشق ورزی: آموزه هایی پیرامون رفتارهای جنسی و عاطفی همسران
آداب عشق ورزی: علی اکبر مظاهری
معرفی:
کتاب مجموعه­ ایست از آموزه­ هایی پیرامون رفتارهای جنسی و عاطفی همسران با یک نگاه جامع به جنبه­ های مادی و فیزیولوژیکی و روان­شناختی زن و مرد (که شامل تفاوت­های آن­هاست) و جنبه­ هایی معنوی و الهی. البته نگاهی عاقلانه و دقیق در آسیب­ها و مشکلات جنسی مطرح در کتاب که به صورت داستان­ه
درک تفاوت بین آموزش و یادگیری بسیار مهم است. این دو مورد باهم مرتبط هستند اما جنبه های منحصر به فردی دارند. آموزش به معنی ارائه اطلاعات و دانش از طریق نوشتن ، سخنرانی و روش های دیگری که میتوان به دانش آموزان آموزش داد . یادگیری فرآیندی است که در آن  یک شخص در کارهایی که از کسب دانش و مهارت الهام گرفته اند ، فعالیت می کند. در واقع میتوان گقت یادگیری کاری عملی است اما آموزش جنبه تئوری دارد. آموزش در زمینه رشد دانش فردی فعال است اما یادگیری در زمین
درک تفاوت بین آموزش و یادگیری بسیار مهم است. این دو مورد باهم مرتبط هستند اما جنبه های منحصر به فردی دارند. آموزش به معنی ارائه اطلاعات و دانش از طریق نوشتن ، سخنرانی و روش های دیگری که میتوان به دانش آموزان آموزش داد . یادگیری فرآیندی است که در آن  یک شخص در کارهایی که از کسب دانش و مهارت الهام گرفته اند ، فعالیت می کند. در واقع میتوان گقت یادگیری کاری عملی است اما آموزش جنبه تئوری دارد. آموزش در زمینه رشد دانش فردی فعال است اما یادگیری در زمین
کشتن یک نفر در خواب یا کشته شدن و به قتل رسیدن خودتان در عالم رویا، بدین معنی است که ضمیر ناخودآگاه شما تلاش دارد جنبه ناخوشایند و غیر ضروری از شما را نابود سازد.
قتل در خواب ممکن است نشان دهنده خشم سرکوب شده یا ناراحتی از یک نفر یا یک چیز (همچون خودتان) باشد. ممکن است بخواهید رابطه خود را با کسی که به قتل رسیده است به اتمام برسانید.
به این فکر کنید که در خواب قصد کشتن چه کسی را داشتید. از خود بپرسید در زندگی واقعی و عالم بیداری نسبت به او خشم یا ن

همه دنیا ادموند کمپر را به عنوان یک قاتل جانی میشناسند ولی تقریبا هیچکس نمیداند که ای کیوی او بالای 136 بود...
شاید هم اشکال ما در همین است که به جای دیدن نکات مثبت در فردی بیشتر به نکات منفی افراد توجه میکنیم و این باعث میشود تا فرد ان جنبه منفی اخلاق خودش را که شاید خیلی کوچکتر از جنبه های مثبت اخلاقش بود را بصورت ناخود اگاه تقویت کند و در نهایت خودش را در جامعه نابود شده ببیند...
ادامه مطلب
بسم  الله الرحمن الرحیم نظریات شخصی است- فرشتگان دارا ی  عقل محض هستند- سئوالات انهاهم عقلانی است بایدمورد توجه انسان وجن باشند- انسان وجن ترکیب عقل وضد عقل هستند- ایات قران ودستورات الهی هردو کانال را تحت تاثیر قرار میدهد – بعد عقلانی انسان را اوج میدهد وبعد ضدعقلانی  انسان راتنزلمیدهد- دربعد عقلانی لذت ها  عقلرامستحکم ورشد میدهد- درک عقانی رارشد میدهد ویک ترس ونفرت از بعد   ضدعقلانی راایجاد میکند- فرشتگان حضور پیدا میکنند  ورشد عقلانی
دیروز بعد از اومدن اس ام اس از دانشگاه مبنی بر تعطیلی تا آخر هفته استوریش کردم و اون موجود شادو هم بالاش گذاشتم بعد یکی دو ساعت یادم اومد یکی از اساتید که اتفاقا پروازیم هست از تهران میاد منو فالو میکنه و الان اینو میبینه با خودش میگه عجب دانشجوی ارشد تنبلی
همونجا چک کردم دیدم بعله رویت نمودن! پاکش کردم به هر حال ولی خب دیگه کار از کار گذشت
دیگه استوری جک و پرت و پلا هم نمیشه بذارم
بعبارتی تا الان اگه پاهام دراز بود و لم داده بودم از حالا به بعد
یک وب سایت با طراحی خوب می تواند تمام جنبه های یک سازمان را در بر گیرد. معمولا یک وب سایت اولین نقطه تماس با مشتریان بالقوه است که به خدمات یا محصولات یک سازمان علاقه مند هستند. برای ایجاد مزیت رقابتی، وب سایت های سازمانی باید با استانداردهای جدید دنیای وب سازگار باشند. به دلیل اینکه سازمان ها با میلیون ها نفر بازدیدکننده سایت رو به رو می شوند، ثبات و یکپارپگی مساله مهمی تلقی خواهد شد. اشتباهات ویرایشی، طراحی ضعیف و محتوای نا سازگار می تواند

همه دنیا ادموند کمپر را به عنوان یک قاتل جانی میشناسند ولی تقریبا هیچکس نمیداند که ای کیوی او بالای 136 بود...
شاید هم اشکال ما در همین است که به جای دیدن نکات مثبت در فردی بیشتر به نکات منفی افراد توجه میکنیم و این باعث میشود تا فرد ان جنبه منفی اخلاق خودش را که شاید خیلی کوچکتر از جنبه های مثبت اخلاقش بود را بصورت ناخود اگاه تقویت کند و در نهایت خودش را در جامعه نابود شده ببیند...
ادامه مطلب
اصل باطل بودن تسلسل و نیاز مندی هرچیز به علت ابتدا باید تعریف درستی از این دو اصل ارایه شودباطل بودن تسلسل بدین معنس است: در قهقرای معلول ها افتادن و پیدا نکردن stop place . و دلیل باطل بودنش این است که اصل علت العلل در اینجا کمک میکند و به سیر قهقرایی پایان میدهد. چکن هرچیزی علتی دارد و معلول بدون علت نداریم.به stop place همان علت العلل میگویند .در الهیات و اخصوصا اثبات خداوند بی نهایت و بدون حد و حدود و واجب من جمیع جهات از این اصلول استفاده می سود. در و
اصل باطل بودن تسلسل و نیاز مندی هرچیز به علت ابتدا باید تعریف درستی از این دو اصل ارایه شودباطل بودن تسلسل بدین معنس است: در قهقرای معلول ها افتادن و پیدا نکردن stop place . و دلیل باطل بودنش این است که اصل علت العلل در اینجا کمک میکند و به سیر قهقرایی پایان میدهد. چکن هرچیزی علتی دارد و معلول بدون علت نداریم.به stop place همان علت العلل میگویند .در الهیات و اخصوصا اثبات خداوند بی نهایت و بدون حد و حدود و واجب من جمیع جهات از این اصلول استفاده می سود. در
هرترم یه استاد پیدا می‌شه که باهم اختلاف نظر داریم و ازهم خوشمون نمیاد قلبا، و من درسشو میخونم که 20 کمتر نشم و می‌نویسم که 20 نوشته باشم ولی نهایتا 14-15 دادن
و اینطوری معدل 19/5من به راحتی میشه18
و مسخره تر اینکه من ریاضیات مهندسی و الکترونیک و مدار و فیزیک های مختلف و فلان و فلان رو از این درس‌های این اساتید نمرات بسیار بالاتر می گرفتم...

خب آقای محترم اگر جنبه ی نقد شدن نداری یه سوال اجباری به اسم نقد نذار توی برگه امتحانت
خانم استاد اگر جنبه ی
همانطور که می دانید با شیوع ویروس کرونا، اقتصاد کل جهان حال و روز بسیار خوبی ندارد.
البته صحبت امروز من نه از جنبه اقتصادی است نه از جنبه سلامت، می خواهم جنبه دیگری از آن را بررسی کنیم:
امور مالی شخصی، که چگونه می توانم با اوقات دشوار حال حاضر با آن کنار بیاییم ؟

ادامه مطلب
احترام به خود: به جنبه های خوب و مثبت خود بیشتر توجه می کنند و محدودیت هایشان را می پذیرند.خوش بینی: افراد سرخوش به جنبه های روشن و مثبت حوادث نگاه می کنند و انتظار دارند نتیجه کار خوب باشد و هر گاه چنین نشود، آنان شکست و ناکامی خود را امری کوچک و گذرا تلقی می کنند و می کوشند راه حل تازه و بهتری برای مشکل خود بیابید.تسلط شخصی: افراد سرخوش، احساس می کنند که ارباب و صاحب اختیار سرنوشت خود هستند. چون احساس می کنند که اختیار زندگی خود را در کف دارند ،

توسعه فردی چیست؟
توسعه فردی، تلاش و سرمایه‌گذاری برای رشد مهارت‌های فردی است. این فرآیند مربوط به یک زمان خاص نیست، زیرا فرد می‌تواند در شرایط مختلف سنی، تحصیلی و موقعیتی این مهارت‌ها را گسترش دهد؛ همچنین گسترش این مهارت‌ها باعث رشد فردی و پیشرفت در زندگی اجتماعی او می‌شود. 
در این راه داشتن نقشه صحیح، راه رسیدن به هدف و موفقیت را هموار می‌کند. به وسیله نقشه راه توسعه فردی، راه درست را پیدا می‌کنیم، پس مسیر موفقیت برای ما راحت‌تر و
هر چیزی کمش دارو است متوسطش غذا است و زیادش سم ا ستحتی محبت کردن این جمله بوعلی سینا را باید با طلا نوشت و هر منزلی نصب کرد️سه واقعیت محض:۱- هیچ وقت با کسی بیشتر از جنبه اش شوخی نکن... حرمتها "شکسته" میشود.۲- هیچ وقت به کسی بیشتر از جنبه اش خوبی نکن... تبدیل به "وظیفه" میشود.۳ - هیچ وقت به کسی بیشتر از جنبه اش عشق نورز..."بی ارزش" میشی...از ذهن تا دهن فقط یک نقطه فاصله است...پس تاذهنت را باز نکردی ,دهنت را باز نکن
این متن جالب بود و تصمیم گرفتم که بزارم
پاورپوینت ماکت سازی هشتم+نقشه

این پاور دارای عکس هایی از خود نقشه و محصول به دست آمده از چند جهت مختلف است.
این پاور نوعی جنبه ی آموزشی دارد و
جنبه تکلیفی دارد
دریافت پاورپوینت ماکت سازی عنوان: ماکت سازی هشتمحجم: 5.34 مگابایت 
7 مرحله برای دریافت بازخورد موثر چیست ؟
در مورد هدف خود واضح باشید
خیلی از جنبه ها در طراحی سایت وجود دارد که شاید شما به آن زیاد اهمیت نمی دهید .
شما با توجه به جنبه هایی که شاید اهمیت چندانی نداشته باشد ، از آن ها دور می شوید .
این نوع جنبه ها فقط به خاظر علاقه شما است که به آن ها توجه می کنید .
با این حال ، احتمالا شما عضو مخاطبینی نیستید که طراحی سایت شما قصد دارد آن ها را جذب کند .
وقتی که دارید طراحی سایت را نگاه می کنید ، سعی کنید خود را جای

خدمت به خلق
یکی از اهداف آفرینش انسان ، عبادت و بندگی ِخداوند می باشد ، و عبادات جنبه های مختلفی دارد  ، که بر اثر انجام آنها ، انسان در مسیر عبودیت و هدفِ از آفرینش خود قدم بر داشته است ، حقیقت عبادت نیز تسلیم فرمان خداوند بودن و تعهّد و پایبندی به دستورات الهی می باشد که در ابعاد مختلف تحقّق می یابد ، از این رو هر عمل خدا پسندانه ای که از سوی شرع مُهر تأیید خورده و با نیت الهی به انجام می رسد ،  عملی عبادی محسوب می شود .
اعمالِ عبادی ، گاه مان

فروید صحنه ی روان آدمی را عرصه ی کشاکش دو غریزه ی اساسی به نام شور زندگی یا اروس و شور مرگ یا تاناتوس می داند. اما غریزه ی مرگ که نشانگر تمایلات ددانه و بهیمانه ی آدمی است همواره بر غریزه ی زندگی که بیان کننده ی عشق به زندگی و مهر و محبت و زندگی دوستی است غلبه دارد و هرچه  تمدن پیشتر برود این غلبه بیشتر خواهد شد. نسبت افراد نا متعارف نیز بستگی دارد به زیادگی و پیشرفت غریزه ی مرگ، پس براین مقیاس روز به روز به شمار افراد نا متعارف افزوده میگردد. 
تنها زندگی کردن انتخاب خودش بود، ولی نه تا این اندازه تنها. بدترین جنبه‌ی تنهایی این است که مجبوری تحملش کنی _ یا تحمل می‌کنی، یا غرق می‌شوی. باید سخت تلاش کنی تا ذهن گرسنه‌ات را از نگاه به گذشته بازداری تا نابود نشوی.
| یکی مثل همه _ فیلیپ راث، ترجمه‌ی پیمان خاکسار، نشر چشمه |

مزیت یک دین به این است که هم جنبه های فطری و احساسی و معنوی و هم جنبه های عقلی انسان را ارضاء کند. به این معنا وقتی کسی که مبانی و اصول آن دین را فرا می گیرد تا مقدمه ای باشد برای عمل کردنش، در وهله ی اول باید آن دین را از نظر عقلانی و منطقی قانع کند که این دینی است که ریشه ها و پایه هایش بر اساس فکر صحیح و سالم و خالی از پیش ذهنیت و تعصب کاملاً قابل پذیرش است .
ادامه مطلب
حقیقتاً دلم تنگ شده که وقتی بعد چند ماه غزل رو میبینم باهم دعوامون میشه که کی حرف بزنه :)))) رفیقم کجایی؟ دقیقا کجایی؟ 
+ فردا ناهار ندارم :| پس انگیزه ندارم و منتظر این باشید که بیام بگم نرفتم :))))))))
+ این هفته رو به معنای واقعی گند زدم! جنبه ندارم. همه یکصدا بگین خاک بر سرت :|
وزیر نیرو چند وقت پیش گفت برای صرفه‌جویی در مصرف گاز می‌خوان کولرای گازی رو جمع کنن. امروزم که گفت چون مصرف گاز استانای شمالی زیاد بوده برقاشونو قطع کردیم. فکر کنم فکر کنم این سر کلاس ترمودینامیک یه چیزی رو خوب نفهمیده، اما روش نشده سؤال کنه. :تفکر :دی
احترام به خود: به جنبه های خوب و مثبت خود بیشتر توجه می کنند و محدودیت هایشان را می پذیرند.
خوش بینی: افراد سرخوش به جنبه های روشن و مثبت حوادث نگاه می کنند و انتظار دارند نتیجه کار خوب باشد و هر گاه چنین نشود، آنان شکست و ناکامی خود را امری کوچک و گذرا تلقی می کنند و می کوشند راه حل تازه و بهتری برای مشکل خود بیابید.
ادامه مطلب
برام یه آهنگ فرستاده ...
و بعدش نوشته ...
:فقط لعنت به اونجایی که میگه 
:I can't escape the way, I love youI don't want to, but I love you
*راس میگه...واقعا لعنت!
....
کاش اون آدم میفهمید من ادم مناسبی برای شنیدن این قبیل آهنگا نیستم...
جنونم میزنه بالا ...دیوونه میشم نصفه شبی ...!!!
امروزه حتی دست فروش های خیابانی هم برای خودشان در شبکه های اجتماعی کمپین تبلیغاتی راه انداخته اند و خوب میدانند که بازاریابی اینترنتی چقدر تاثیرگذار است.
اینکه چقدر زود اینترنت توانست به همه جنبه های زندگی ما نفوذ کند، نشان از سرعت رشد فناوری است. روزگاری که رادیو پا به عرصه وجود گذاشت بسیار طول کشید تا به صورت عمومی استفاده شود و حتی می شود گفت که نتوانست همه دنیا را آنطور که باید فرا بگیرد. پس از آن نوبت به تلویزیون رسید اما اینبار سرعت نف
دانلود آهنگ جدید محمد مبارکی بی جنبه نباش
Download New Music Mohammad Mobaraki Bi Janbe Nabash
آهنگ جدید محمد مبارکی بنام بی جنبه نباش
بی جنبه نباش جنبه داشته باش وقتی که میگم عشق تو باش
بی جنبه نباش جنبه داشته باش حالا که عاشقم دلو نکن رها

ادامه مطلب
همه ما وقتی میخواهیم قرارداد
طولانی مدتی عقد کنیم به تمام جنبه های ممکن ان میاندیشیم و سپس بهترین مورد را برمیگزینیم.
در اینجا ما به توصیف تمام جنبه های شرکت بیمه پاسارگاد و محصولات
مختلف آن پرداخته ایم.

بیمه عمر پاسارگاد
معمولاً در کاتالوگ کولر گازی که هنگام خرید به شما داده می‌شود، ظرفیت
فیوز مناسبی که باید برای دستگاه نصب کنید قید شده است. ولی معمولاً یک
کلید مینیاتوری ۱۶ آمپر نوع C. می‌تواند مناسب باشد و نیازی به فیوز‌های با
ظرفیت بالاتر نیست؛ و یک نکته دیگر که فقط برای برقکار‌های قانونمند ذکر
می‌کنم. چون این برقکار‌ها همیشه دوست دارند که کارشان از نظر استاندارد بی
عیب و نقص باشد. طبق مقررات جدید برق ساختمان از آنجایی که کولر گازی در
پشت بام نصب می
این که رئیس جمهور آمریکا به اسرائیل رفت و یک قسمتی از استر و مردخای را به او دادند، این بیشتر جنبه سیاسی داشت. همین آقای نخست وزیرشان (نتانیاهو) که بیشتر شومن غربی است، او بیشتر از این حالت استفاده می‌کند. یعنی هر جا می‌رود می‌گوید این ایرانیان بودند که ۲۵۰۰ سال پیش می‌خواستند ما رو بکشن. او از جنبه احساسی داستان استفاده می‌کند نه واقعیت تاریخی.
ادامه مطلب
------------------------
همواره #تصمیم‎گیری در زمان اجرا رخ نمی‎دهد! گاهی در میانه راه طراحی باید تصمیم بگیرید که روی کدام یک از دو جنبه‌ی پیشِ رو بیشتر تمرکز کنید و یا مثلا آیا کار انجام شده روی یک جنبه کافی است یا باید ادامه یابد؟ اکنون ما به یک گردنه تصمیم‌گیری در زمان طراحی رسیده‎ایم:
همچنان روی شناخت مشتری و ارزش پیشنهادی کار کنیم
به نحوه جذب ارزش از مشتری بپردازیم
البته در هر دو جنبه باید نوآوری داشته باشیم. در مورد گام نخست تا این جا زیاد صحبت
اگر مهارت شنیداری و جنبه ی شفاهی زبان را جزو اولین مهارت هایی بدانیم که فرد از کودکی و به هنگام یادگیری زبان مادری با آن مواجه می شود. پس در یادگیری زبان دوم و زبان خارجی نیز این جنبه اهمیت زیادی دارد و نباید از آن غافل شد، گرچه در کتاب های یادگیری زبان و متدهای آموزشی آن میزان که به مهارت خوانشی توجه میشود به مهارت شنیداری و شفاهی توجه نمی شود.
حال می خواهیم بدانیم فرآیند درک مطلب شفاهی یا مهارت شنیداری زبان از چه مراحلی تشکیل شده است.
چه چیزی
ازدواج انسان را کور میکند. در 98 درصد موارد مسیر موفقیت و پیشرفت انسان با ازدواج کردن کاملا متوقف خواهد شد یا در بهترین حالت آن با شتاب صفر ادامه خواهد یافت که به نظر من یکی از علل مهم آن حذف جنون از زندگی حرفه ای و افزودن جنبه یکی شدن با اجتماع در زندگی شخصی و اجتماعی است.
سوم راهنمایی که بودم، کلاس علوم یکی از بهترین کلاس‌های مدرسه بود. در مدرسه‌ی دولتی درس می‌خواندم و معلمی داشتیم که با وجود این که سنش نزدیک بازنشستگی بود، اطلاعات به روزی داشت و اولین معلمی بود که می‌دیدم به صورت جدی نظر ما را می‌پرسد و با ما بحث می‌کند. (انشاالله که هر جا هست، سلامت باشد). این ها برای من جدید و جذاب بود.
از نیمه‌ی سال به بعد، درس‌های کتاب را بین ما پخش کرد تا هر درس را یک گروه ارائه دهد (آن موقع‌ها می‌گفتیم کنفرانس) و بعد ط
تهویه هوا به چه شکل صورت می گیرد؟
اگرچه تأکید عمده در این سریال بر روی این موضوع گذاشته شده استجنبه های مختلف گرمایشی و تهویه ، برخی از توجهات نیز مورد توجه قرار گرفته استبه تهویه مطبوع داده شده است البته دلیل این امر همین است
ادامه مطلب
امروز کلاس زبان مثل باقی روزها بود. بعد از خرید کردن حدودهای ساعت سه نیم چهار خونه بودیمو نهار تخم مرغ خوردیم ://// بی هیچ میلی البته من خوردم چون فقط گشنم بود. از اون موقع هم نشستم دارم کتاب میخونم. ما عکس را از جنبه ی زیبایی شناسی مصرف میکنیم نه جنبه ی سیاسی... یسری جاهاش خب فهمیدنش هنوز سخته یعنی سوال بر انگیزه که منظورش چیه. البته که متن ساده است فقط از همون سادگی شاید سختش میکنه. البته زیادم ساده نیست. نمیدونم. بگذریم شاید چرت گفتم. خلاصه که ی
صوفی می خواهد خدا را این جا و اکنون بشناسد. او نمی خواهد مانند دیگران تنها به شیوه انفعالی طبق اراده خدا زیست کند. او می خواهد در هر لحظه از زندگی خویش با جهاد اکبر طبق اراده خدا زیست کند. او می خواهد پیوسته به یاد خدا باشد، و به همین دلیل می خواهد از جنبه بیرونی به جنبه دورنی بگراید.
تصوف به یک معنا درون گرایی در اسلام است. تصوف همان رازورزی یا mysticism است و به رازهای الهی مربوط می شود. این واژه در لاتین به معنای بستن دهان و سکوت است. گذر از جهان صو
تحلیل فیلم مدیریتی به شکلی که در توگا داریم که فیلم را به طور کامل در ساعت کاری پخش می کنیم و سپس روی آن تحلیل انجام می شود، یک بخش زیادی جنبه تفریح و خستگی در کن دارد که در میان مشغله های فراوان سازمانی در روزهای اوج کار می تواند مفید باشد.
خب درسی که امروز گرفتم اینه که هر آدم خوش اخلاقی لزوما آدم خوبی* نیست!
خوش اخلاقی فقط یکی از ویژگی های اخلاقیه که البته خیلی از ویژگی های خوب دیگه هم در اغلب موارد با خودش میاره اما باید یادم باشه که جنبه های مختلف آدما رو ببینم و همچین گول خوش اخلاقیشون رو نخورم! 
*حالا اینکه آدم خوب از نظر من چه جور آدمی هست هم بماند ؛)
ژانر فیلم :آخرالزمانی و معنی گرا همراه با نگاه هالیود به آخرالزمان و رابط آن با دین.
فیلم های آخرالزمانی به دلیل نمایش دنیای پادآرمان شهری که آشوب گریبانگیر آن شده و بشریت در آستانه نابودی است، محبوبیت دارند. چه باور کنید چه نکنید، در میان این فیلم های آخرالزمانی شاهد فیلم های
ترسناک و داستان های عاشقانه جذاب نیز بوده ایم. گرچه چنین فیلم هایی جنبه
های علمی تخیلی هم دارند، اما تباهی آینده بشریت جنبه مورد علاقه این
کارگردان هاست.
فیلم فوق سی
در مجلسی به اتفاق جمعی از دوستان به مناظره  نشته بودیم که یکی از دوستان قرار بود در همان لحظه وارد شود . جهت خنده و مزاح به دوستان گفتم هم اکنون یکی از دوستانمان به جمعمان خواهد پیوست و همگی او را می شناسید . 
پیشنهادی دارم کمی با هم خنده کنیم . 
چطور است وقتی دوستمان وارد شد به او بگوییم چه شده است تو را . رنگ و روت پریده  مریضی مشکلی داری  
و خواهید دید که خودش را ببازد و به گفتهایمان باور شود . 
وقتی وارد شد هر کداممان حرفی به او گفتیم . یکی می گف
این کتاب مستطاب دو چوب و یک سنگ که از نظر خوانندگان و مطالعه کنندگان محترم می گذرد، از جنبه ظاهر کشوکلی بیش نیست، مانند کشکولهایی که طبع شده و در دسترس عموم قرار گرفته است، بنظر نمی رسد، ولی از جنبه باطن و واقع اقیانوسی است پُر از گوهرهای بی حساب و گنجی است مملوّ از زرهای نایاب و صحیفه ای است دارای اسرار رب الارباب و باغی است پر از میوه های گوناگون و قشنگ و گلستانی است دارای گلهای ارغوانی و رنگارنگ و بالاخره صفره ای است در آن نعمتهای زیادی چید
مقاله علمی-معرفتی درباره "نظر و صاحب نظر": اخیر مقاله ای با این مضون بدستم رسید که خواندنش برایم هم ارزشمند بود و هم تامل برانگیز. این مقاله هم به بررسی جنبه های علمی،روانشناسی،عصب شناسی و فیزیولوژیکی انسان و تاثیر این جنبه ها بر اظهار نظرها و رفتارهای می پردازد و هم کالبدشکافی نظر و صاحب نظر و نیز نقد و آسیب شناسی بر اظهار نظرهای متعدد ما ایرانی هاست خواندش عاری از لطف نخواهد بود.
لینک مقالهhttps://philpapers.org/archive/SAR-8.pdfقسمت برگزیده صفحات 5تا 44 
مقاله علمی-معرفتی درباره "نظر و صاحب نظر": اخیر مقاله ای با این مضون بدستم رسید که خواندنش برایم هم ارزشمند بود و هم تامل برانگیز. این مقاله هم به بررسی جنبه های علمی،روانشناسی،عصب شناسی و فیزیولوژیکی انسان و تاثیر این جنبه ها بر اظهار نظرها و رفتارهای می پردازد و هم کالبدشکافی نظر و صاحب نظر و نیز نقد و آسیب شناسی بر اظهار نظرهای متعدد ما ایرانی هاست خواندش عاری از لطف نخواهد 
لینک مقالهhttps://philpapers.org/archive/SAR-8.pdfقسمت برگزیده صفحات 5تا 44 
ویروس کرونا ، یک مساله تک‌بعدی نیست و می‌تواند جنبه‌های دیگر زندگی مردم، از جمله کسب‌وکار را نیز تحت تاثیر قرار دهد. از این رو شناسایی آسیب‌های اقتصادی در این راه، برای حفظ بهداشت عمومی نیز ضروری است.

حتی در منشأ کرونا در ایران نیز ردپای فاکتورهای اقتصادی دیده می‌شود؛ چراکه قم علاوه بر نقش مذهبی، چهار راه ترانزیتی کشور نیز هست و در احاطه استان‌های مهم صنعتی تهران، مرکزی و اصفهان قرار دارد.
اکنون نیز مهم‌ترین چالشی که دولت و کشور با آ
{علائم ظهور - شماره 27}

صیحه آسمانی | خَسفِ بَیداء

شباهت:
در بین پنج علامتِ حتمی ظهور، فقط این دو علامتند که به صورت معجزه‌اند.

تفاوت:
۱- صیحه معجزه ای از سوی آسمان اما خَسفِ بَیداء معجزه ای از سوی زمین است.
۲- صیحه را همه می‌شنوند اما خَسف فقط بر تعداد خاصی از انسانها اتفاق خواهد افتاد.
۳- صیحه فقط جنبه گزارش‌ و اطلاع‌رسانی دارد اما خَسف، دخالت مستقیم خدا در حمایت از جبهه حق می‌باشد.
۴- صیحه گرچه پدیده ای اعجازگونه است ولی از آنجا که بیشتر
احترام به خود: به جنبه های خوب و مثبت خود بیشتر توجه می کنند و محدودیت هایشان را می پذیرند.خوش بینی: افراد سرخوش به جنبه های روشن و مثبت حوادث نگاه می کنند و انتظار دارند نتیجه کار خوب باشد و هر گاه چنین نشود، آنان شکست و ناکامی خود را امری کوچک و گذرا تلقی می کنند و می کوشند راه حل تازه و بهتری برای مشکل خود بیابید.
ادامه مطلب
جوانب مراقبت بیش از حد والدین
جنبه اول مداخله گری نام دارد؛پدر یا مادر دخالت می‌کنند و به جای اینکه کودک خودش مشغول باشد کار او را برایش انجام می‌دهند. نیتشان خوب است. فقط می‌خواهند زندگی را برای فرزند خود ساده‌تر کنند و فرزند خود را از ناراحتی که پس از ارتکاب اشتباه دچارش میشود حفظ کنند!اما زمانی که پدر یا مادر همه امور را برعهده می‌گیرند کودک هرگز یاد نمی‌گیرد نقش خود را تمام و کمال و به طریقی کارآمد ایفا کند. زمانی که در انجام کاری مما
فکر کنم نباید سریال دیدنو شروع میکردم چون همش حواسم پرت اونه که قسمت بعدی چی میشه. اینقدر من بی جنبه ام. خب خیلی سریالشو دوست دارم. نمیدونم چیکار کنم چجوری حواسم جمع کارم و کتابم بشه و ازش خلاصی پیدا کنم. :(((( هم دلم میخواد ببینم هم دیدنش درست نیست. فکرش تو مخمه.
به نقل از سایت کیفری دینا تعلیق مجازات به این معناست که دادگاه صادر کننده حکم می تواند اجرای تمام یا قسمتی از حکم و مجازات تعیین شده را برای مدت یک تا پنج سال و با توجه به شرایطی به تاخیر اندازد . تعلیق مجازات و حکم تنها در مورد جرائم تعزیری درجه سه تا هشت صادر می شود و در مورد جرائم حدی و دیه یا قصاص امکان صدور آن وجود ندارد . لازم به ذکر است که در تعلیق حکم و مجازات ، مجرم تنها از جنبه عمومی مجازات رهایی می یابد اما جنبه خصوصی مجازات پابرج
احترام به خود: به جنبه های خوب و مثبت خود بیشتر توجه می کنند و محدودیت هایشان را می پذیرند.خوش بینی: افراد سرخوش به جنبه های روشن و مثبت حوادث نگاه می کنند و انتظار دارند نتیجه کار خوب باشد و هر گاه چنین نشود، آنان شکست و ناکامی خود را امری کوچک و گذرا تلقی می کنند و می کوشند راه حل تازه و بهتری برای مشکل خود بیابید.
ادامه مطلب
چارچوب مفهومی و معیارهای شناخت دارایی ها در گزارشگری موسوم مالی ، جنبه های ” ارتباطات نا مشهود “93 و ” دارائیهای مبتنی بر اطلاعات و دانش “94 ( که بخش زیادی از دارایی سازمان های دانش محور95 می باشد ) را پوشش نمی دهد (شفاعی و کاظمی ، 1388،ص11(7. 2-6-2 لزوم مدل جدید گزارشگری…
ادامه مطلب
وقت بخیر 
درکل بازم جای شکرش باقیه که در شرایط کنونی حداقل بلاگ دات آی آر قابل استفاده ست ! البته یه مدتم هست به این وبلاگ سر نزده بودم و معمولا اگه فرصت میکردم مطالب و پستهامو توی وبلاگ سرابله امین میزاشتم، و خلاصه اینکه قطعی اینترنت از دیروز یجورایی سبب خیر شد تا بعد از مدتها به این وبلاگ هم سر بزنم ، ضمنا داشتم به این فکرمیکردم که قطعی اینترنت باعث ایجاد مشکلات و دردسرهایی برای مردم شده ، جدا از سایر جنبه های دیگر که این مدت شبکه های مختل
شکلات خوری خاتم کاری شده

شکلات خوری پایه دارخاتم کاری شده 
شکلات خوری خاتم کاری شده را می توان نمونه زیبای صنایع دستی اصفهان نامید . شکلات خوری مسی تمام خاتم کاری شده هم جنبه تزئینی و دکوری دارد و هم جنبه کاربردی برای سرو شکلات , قند , نقل , آجیل و … شکلات خوری خاتم اعلا از بهترین کیفیت برخوردار است و ماندگاری بالایی دارد.  رنگ های بکار رفته در این شکلات خوری با یکدیگر هماهنگی خاصی داشته و مورد پسند اکثر مشتریان می باشد. شکلات خوری مسی خاتم ک
یکی از انواع پرطرفدار  و قابل احترام بین عموم مردم، نقوش مذهبی می باشد. استفاده در هنر برای بیان مراسم مذهبی و حتی تزیین منزل با نقوش مذهبی از دیرباز در فرهنگ ما ایرانیان وجود داشته و یکی از جنبه هایی است که تقریبا در دنیای امروزی به جرئت میتوان گفت که در دنیا جز چند تای اول هستیم.
ادامه مطلب
تَصَوُّف،   ساحت معنوی و درونیِ اسلام که
از ابتدای تاریخ آن، نخست در قالب زهد و پرهیز، سپس در چهارچوب طریقه‌های
صوفیه در سرزمینهای مختلف جلوه‌گر شده، و با وجوه گوناگون تمدن اسلامی در
ارتباط بوده است. در این مقاله، جنبه‌های مختلف تصوف به شرح فهرست بررسی
شده است:
ادامه مطلب
مردم‌شناسی[۱] یا قوم‌شناسی به بررسی و واکاوی ریشه و چگونگی دین، زبان، ساختار اجتماعی و پراکندگی نژادها، قومیت‌ها یا ملت‌ها می‌پردازد.
تفاوت عمدهٔ مردم‌شناسی با مردم‌نگاری توجه این دانش به جنبه‌هایی چون فرهنگ در گروه‌های انسانی گوناگون است. بنیادگذار قوم‌شناسی را آدام فرانتیشک کولار می‌دانند که در ۱۷۸۳ در وین کتابی پیرامون این موضوع منتشر نمود.
برای شروع ، مهم است که هنگام انتخاب کفپوش های چوبی ، جنبه های مختلفی را مورد توجه قرار دهید. اولین ، بدون شک زیبایی آن است. چوب طبیعی از این منظر اعتبار خود را به دست آورده است. اما چیزهای بیشتری برای حضور در آنجا وجود دارد. مهم است که قبل از تصمیم گیری گزینه های مختلف و ویژگی های آنها را بدانید.
ادامه مطلب
میدونین به چی فکر میکنم،
به اینکه طرف دهنشو باز میکرد،
میگفت من از خانواده با اصل و نصبم،
هرکاری میکنم درسته،
تو یه جنده ای،
دور سرت باید حلقه بندازن بکشن،
نمیدونم دوست پسرت شته بود،
یا مثلا آدم لاشی ای بود، یا تو اصلا نباید باهاش رابطه استارت میزدی،
و کلا کله ش رو توی همه ابعاد زندگی خصوصی من میکرد و اونم با تحقیر!

بعد یهو به خودش میاد، میبینه 37 ساله کلا پشت مو و گردنش رو تمیز نمیکرده.
مثلا فکر کن شرکت بزرگ بیزینیسی دنیا میخواستن استخدامت ک
دیروز کاغذ بی خط رو دیدم... اصلا خوشم نیومد.. خیلیا دوسش دارن.. خیلیا روش غیرت دارن و معتقدند شبیه هامونه اما واقعا فیلمی نبود که من دوست داشته باشم.. فیلم سیاه و سفیدی بود.. واقعی نبود .. یه کاراکتر رو  یه جوری نشون میده که تو از ته دلت عاشقش شی .. مثل رویا.. خوشگل، خلاق، جذاب، حاضر جواب، مادرخوب، همسرخوب.. در مقابل یه نفر احمق بیشعور و بی جنبه حسود و با خوی وحشی
کلام خاصی هم ردو بدل نمیشه که مشکل رو عنوان کنه... یعنی دو تا ادم نابالغ 12 سال نشستن به زند
منطق روابط بین المللی می گوید: دولتها برای امنیت و منافع ملی خود رقابت یا همکاری می کنند و در صورت بروز اختلاف باید ضمن درک رفتار هر دولت، ناخرسندی خود را نسبت به سیاستی یا عملی، با الفاظ دیپلماتیک یا اقدام متقابل به طرف دیگر منتقل کنند. اهانت به جنبه های فرهنگی و تمدنی ملت ها و زیر سوال بردن آنان،  تنها بر اساس عمل متقابل قابل توجیه است.
اخبار ملک بزرگترین سایت خبری تحلیلی و دایرکتوری ملک و املاک در ایران میباشد. که کاربران در قسمت ثبت آگهی املاک، مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما، اخبار ملک هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را رعایت نمایند.
انتخاب میزبانی مناسب بر جنبه های سئو مانند سرعت سایت تأثیر می گذارد و برنامه های بلند مدت شما برای گسترش ، انعطاف پذیری و حتی طراحی مجدد بعدی را تحت تأثیر قرار می دهد.
بنابراین درست مانند انتخاب نام دامنه ، هر سرویس میزبانی قدیمی انجام نخواهد داد.
ادامه مطلب
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛  همیشه فوتبال با ابراز احساسات عمیق همراه است اما اشک‌ها چیزی عادی در ورزشگاه‌های لیگ جزیره است.
همیشه پول‌های کلان در فوتبال باعث شده تا جنبه انسانی و احساسی آن نادیده گرفته شود اما در ساعت 3:30(به وقت محلی) روز شنبه وقتی علیرضا جهانبخش گل اولش برای برایتون بعد از 18 ماه زد، جنبه انسانی بر او غلبه کرد.
اشک‌های بازیکن ایرانی بعد از پیروزی برایتون مقابل بورنموث به خاطر دوران سختی است که گذارند. او با مبلغ 17 میلی
آنه: من فکر میکنم که همه اتفاقا یه جنبه ی خوب دارن حتی اتفاقای بد، همین چیزاس که شخصیت آدمو میسازه!ماریلا: گفتنش راحته...
.
.
آنه: آقای مالکوم گفت که به احساس قلبم اعتماد کنم ، منم میخوام همین کارو بکنم!
Anne with An"E
#دیالوگ ماندگار
نمیدونم چقد به این طالع بینی و ویژگی های متولدین ماه های مختلف اعتقاد دارین (که من اصلا ندارم) ولی امروز میخوام بر اساس رفتارهایی که توی فک و فامیل و اطرافیانم دیدم، یکم از ویژگی های متولدین ماه ها بگم که یکم جنبه ی طنز هم داره :) اگه قراره کسی ناراحت بشه و بگه راجع به من که متولد فلان ماهم اینجوری گفتی و از این صوبتا، کلا این پست رو نخونه ازش بی نهایت ممنون میشم... 
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ارائه کلیه خدمات حقوقی | مشاوره حقوقی | جستجو و معرفی وکیل در ارومیه